Stichting

Bestuur

Bestuur Stichting Seniorenraad Gemert-Bakel
Foto Naam Straat Postcode en plaats telefoon E-mail
giezen_tjeu M.G.W. Giezen (Tjeu) Past. Van de Eindestraat 18 5425 VX De Mortel 0493-364105 t.giezen1945@vodafonethuis.nl
rooijens_renate R. Rooijens (Renate) Willemstraat 5 5761 BD  Bakel 0492-341654 r.rooijens@hetnet.nl
francissen_frans F.  Francissen (Frans) De Kieboom  14 5421 HK  Gemert 0492-363919 francissenf@gmail.com
mheen_peter_van P. van de Mheen (Peter) Jan van Amstelstraat  37 5421 EP  Gemert O492-362257 p.vandemheen@kpnmail.nl
broek_cor_van_den C. van der Broek (Cor) Horst 36 5422 BK Gemert 0492-366310 c.broek49@chello.nl
verberkt-linskens_joke J. Verberkt-Linskens (Joke) Auerschootseweg 3 5761 EG Bakel 0492-342300 jmverberkt@gmail.com
vossenberg_willemien_van_de W. van de Vossenberg (Willemien) Rector Coppensstraat 30 5423 TB Handel 0492-323588 g.vossenberg@kpnmail.nl
plug_niels D.F.L.M. Plug (Niels) Den Heikop 18 – 347 5424 SW Elsendorp 0492 352466    06-12409348 nielsplug@zonnet.nl
bisseling-fleuren_maria M. Bisseling-Fleuren (Maria) Ripsestraat 23 5764 PE De Rips 0493-599462 bisseling1@upcmail.nl
thiel_marjan_van M. van Thiel (Marjan) Bergakker 4 5763 AT Milheeze 0492-342813 hjvanthiel@onsbrabantnet.nl

 

 

Taken Bestuur Stichting Seniorenraad Gemert-Bakel
Taak Naam
Voorzitter  WG PR  onafhankelijk P. van de Mheen
Secretariaat  WG Vitaal Grijs  KBO Bakel J. Verberkt-Linskens
Penningmeester  WG Huisvesting  onafhankelijk C. van der Broek
KBO De Rips M. Bisseling-Fleuren
KBO De Mortel M.G.W. Giezen
Werkgroep PR  KBO Gemert F.  Francissen
Werkgroep Huisvesting  KBO Elsendorp D.F.L.M. Plug
WG Vervoer Verkeer Veiligheid (Ve.Ve.Ve.)  onafhankelijk R. Rooijens
KBO Milheeze M. van Thiel